ایا فروشگاه جانبی 2020 معتبر است ؟

فروشگاه اینترنتی جانبی 2020 در تاریخ 1397/08/12 موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

با دریافت این نماد تمامی فعالیتهای اینترنتی انجام گرفته در این فروشگاه زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا (فتا) قرار گرفت.

 

 

فروشگاه اینترنتی جانبی 2020 از اعضای فعال انجمن صنفی کسب و کار های اینترنتی تهران میباشد . و همواره در حمایت از بنیاد های حمایتی از کسب و کار ها و اشتغال زایی برای جوانان با استعداد این مرز و بوم کوشیده است .

 

 

فروشگاه اینترنتی جانبی 2020 با دار بودن پروتکل https در راستای حفظ حریم کاربری امنیت کاربران خود را تضمین می کند .   

پروتکل https این اطمینان را به شما خواهد داد که تمامی اطلاعات شما در سایت به صورت کاملا رمز نگاری شده و در امنیت خواهد بود .

 

 

نشان استاندار شرکت امنیتی کومودو تنها در اختیار وبسایت ها و فروشگاه هایی قرار می گیرد که از تمامی استاندارد های حفظ اطلاعات مشتری و حریم خصوصی بهرمند هستند . 

از یکی از این استاندارد ها، تحت عنوان حفظ  اطلاعات مشتری توسط پروتکل رمز نگاری شده SSL  می توان اشاره کرد .

 

فروشگاه اینترنتی جانبی 2020 برای رفاه حال مشتریان عزیز و فراهم نمودن بستر امن جهت خرید اینترنتی با عقد قرارداد با بانک ملت و سامان، درگاه پرداخت مستقیم فعال نموده است . 

 

 

فروشگاه اینترنتی جانبی 2020 با کادر مجرب خود پشتیبان سوالات و مشاوره رایگان 24 ساعته برای کاربران خود اصل پشتیبانی را رعایت نموده است و در تمامی مراحل خرید از کاربران خود پشتیبانی می کند.